Administration

Linda Ödman

Order/kundmottagning
Tel: 0523-797 24
E-post: linda.odman@feldts.se



Carina Alm

Order/kundmottagning
Tel: 0523-797 34
E-post: carina@feldts.se


Linda Almqvist

Order/kundmottagning
Tel: 0523-797 90
E-post: linda.johansson@feldts.se



JEANETTE KARLSSON

Order/kundmottagning
Tel: 0523-797 20
E-post: jeanette@feldts.se



MALIN FELDT

FÖRÄLDRALEDIG
Ekonomiassistent

Tel: 0523-797 94
E-post: malin@feldts.se



ÅSA OLOFSSON

Ekonomiassistent
Tel: 0523-797 94
E-post: asa.olofsson@feldts.se


Madeleine Sundbye

Kvalitets- & inköpsassistent
Tel: 0523-797 10
E-post: madeleine@feldts.se


Elisabeth Söderlindh

Leverantörsreskontra
Tel: 0523-797 08
E-post: elisabeth.soderlindh@feldts.se


Bert Sivertsson

Anbud & Kampanjansvarig
Tel: 0523-797 16
E-post: bert@feldts.se


Henrik Karlsson

Redovisning
Tel: 0523-797 99
E-post: henrik.karlsson@feldts.se


Stefan Ruud

Ekonomi- & personalchef
Tel: 0523-797 92
Mobil: 0769-42 27 89
E-post: stefan@feldts.se



Sandra Eriksson

Kvalitets- & miljöchef
Tel: 0523-797 36
Mobil: 0761-33 96 84
E-post: sandra@feldts.se


Caroline Holmstig

FÖRÄLDRALEDIG
Kvalitetsassistent
Tel: 0523-797 37
E-post: caroline@feldts.se


Patrik Johansson

Foto & Reklam-produktion, IT
Tel: 0523-797 15
Mobil: 0702-24 66 65
E-post: patrik@feldts.se

We Love Seafood

Välkommen!

Den webbläsare du använder stödjer inte tjänsterna på fisk. Därför rekommenderar vi dig starkt att uppgradera till en nyare version av Internet Explorer eller att du provar på någon av de andra nedanstående webbläsarna.
Microsoft Edge Google Chrome Mozilla Firefox Safari