Säljare

Vi fixar det mesta!


Erica Haglund

Försäljningsansvarig - Offentliga affärer
Tel: 0523-797 02
Mobil: 0768-58 95 25
E-post: erica@feldts.se



Roger Flodstrand

Försäljningsansvarig - Privata affärer
Tel: 0523-797 17
Mobil: 0768-58 95 21
E-post: roger@feldts.se



Christian Westerhult

Säljansvarig - Kedjekunder
Tel: 0523-797 12
Mobil: 0768-58 95 23
E-post: christian@feldts.se



Undine Jonsson

Säljare - Stockholm
Tel: 0523-797 13
Mobil: 0768-58 95 26
E-post: undine@feldts.se



Elisabeth Karlsson

Säljare - Mellansverige
Tel: 0523-797 22
Mobil: 0736-56 97 00
E-post: elisabeth@feldts.se



Erik Jonsson

Säljare - Dalarna & norra Sverige
Tel: 0523-797 04
Mobil: 0768-58 95 24
E-post: erik@feldts.se



Elin Kvamme

MAMMALEDIG
Tel: 0523-797 03
Mobil: 0720-66 56 59
E-post: elin@feldts.se



Anna Andersson

Säljare - Västsverige
Tel: 0523-797 03
Mobil: 0720-63 12 39
E-post: anna.andersson@feldts.se



Helena Larsson

Konsumentmarknad (DVH)
Tel: 0523-797 28
Mobil: 0720-63 12 39
E-post: helena@feldts.se



Pernilla Gustavsson

Säljare - Södra Sverige
Tel: 0523-797 30
Mobil: 0720-63 30 87
E-post: pernilla.gustavsson@feldts.se



Ulf Rohdin

Specialsäljare
Tel: 0523-780 868
Mobil: 0720-65 43 28
E-post: ulf@feldts.se



Siri-Lena Nilsson

Specialsäljare
Tel: 0523-797 18
Mobil: 0768-66 65 80
E-post: siri@feldts.se



Niklas Werme

Specialsäljare
Tel: 0523-797 11
Mobil: 0703-42 95 98
E-post: niklas@feldts.se



Annette Efraimsson Rönnblom

Specialsäljare
Tel: 0523-797 35
Mobil: 0736-56 97 02
E-post: annette@feldts.se



Johan Juhlén

Säljare
Mobil: 0709-21 53 77
E-post: johan@feldts.se



Melker Thorén

Säljare - Konsumentmarknad (DVH)
Mobil: 0768-58 53 20
E-post: melker@feldts.se



Tobias Martinsson

Säljare - Konsumentmarknad (DVH)
Mobil: 0705-71 31 27
E-post: tobias@feldts.se



Virpi Kaijankoski Bäck

Exportsäljare
Tel: 0523-797 27
Mobil: 0702-08 52 60
E-post: virpi@feldts.se



Magnus Stålbåge

Säljare - Färskfisk
Tel: 0523-797 01
Mobil: 0703-18 93 30
E-post: magnus@feldts.se



Produktion: CITYWEB