Färsk fisk

Henrik Olsson

Färskfisk ansvarig
Tel: 0523-797 21
Mobil: 0736-56 97 21
Fax: 0523-797 39
E-post: henrik@feldts.se


Peter Borg

Färskfisk
Tel: 0523-797 33
Mobil: 0702-34 02 80
Fax: 0523-797 39
E-post: peter@feldts.se


Monica Svanberg

Färskfisk
Tel: 0523-797 06
Mobil: 0736-56 97 06
Fax: 0523-797 39
E-post: monica@feldts.se


Magnus Stålbåge

Säljare - Färskfisk
Tel: 0523-797 13
Mobil: 0703-18 93 30
Fax: 0523-797 39
E-post: magnus@feldts.se


Undine Jonsson

Säljare - Färskfisk
Tel: 0523-797 13
Mobil: 0768-58 95 26
Fax: 0523-797 39
E-post: undine@feldts.se


Peter Bjelke

Säljare - Färskfisk
Tel: 0523-797 32
Mobil: 0720-63 00 98
Fax: 0523-797 39
E-post: peter.bjelke@feldts.se





We Love Seafood

Välkommen!

Den webbläsare du använder stödjer inte tjänsterna på trailerimport.se. Därför rekommenderar vi dig starkt att uppgradera till en nyare version av Internet Explorer eller att du provar på någon av de andra nedanstående webbläsarna.
Microsoft Edge Google Chrome Mozilla Firefox Safari