Inköp

Maria Karlsson

Inköpschef
Tel: 0523-797 31
E-post: maria@feldts.se


Ana Åsberg

Inköpare
Tel: 0523-797 98
E-post: ana@feldts.se


Lija Henriksson

Inköpare
Tel: 0523-797 23
Mobil: 0736-56 97 23
E-post: lija@feldts.se



Linda Arvidsson

Inköpare
Tel: 0523-797 14
Mobil: 0706-29 18 24
E-post: linda@feldts.se


Simon Olehäll

Inköpare
Tel: 0523-797 93
Mobil: 0720-66 56 58
E-post: simon@feldts.se


Henrik Olsson

Färskfisk ansvarig
Tel: 0523-797 21
Mobil: 0736-56 97 21
Fax: 0523-797 39
E-post: henrik@feldts.se


Peter Borg

Färskfisk
Tel: 0523-797 33
Mobil: 0702-34 02 80
Fax: 0523-797 39
E-post: peter@feldts.se


Monica Svanberg

Färskfisk
Tel: 0523-797 06
Mobil: 0736-56 97 06
E-post: monica@feldts.se







We Love Seafood

Välkommen!

Den webbläsare du använder stödjer inte tjänsterna på trailerimport.se. Därför rekommenderar vi dig starkt att uppgradera till en nyare version av Internet Explorer eller att du provar på någon av de andra nedanstående webbläsarna.
Microsoft Edge Google Chrome Mozilla Firefox Safari